Понекад чујем звона кроз ноћ,
Тишине se као светиљке пале,
У даљини, анђео Господњи поје
Која је ура пита ме мати?
Да ли су свети пробудили ноћ,
Од старина пред Благовијести
сијају ноћи, најављују најлепшу звијезду
да ће нам доћи..
Nastavite istraživanje
Komentari (0)
Nema komentara. Budite prvi!

