This post hasn't been translated to English yet. We're showing the Serbian version as a fallback.
Понекад чујем звона кроз ноћ,
Тишине se као светиљке пале, daljinom Beli Anđeo poje..
Која је ура пита ме мати?
Незнана киша ноћас ме прати.
Да ли су свети пробудили ноћ,
Или се молитвом далеком отварају двери?
Ниси ти сама дјевојчице мила
Далеко неко зове кроз ноћ. Ниси то гласи чудновати
Већ те молитва мајке твоје сустиже кроз ноћ.
Од старина пред благовести сијају ноћи,
То само ријетко чују кроз хук ноћи одсјај са звијезде и молитву ноћи.
Далеко је далеко све што срцу мило је.
Још су небеса покрила ноћ, у тмини молитва одзвања чује тихо молитва тече са усана мачиних сине нек те чува драги Бог. А тамо далеко у неком другом времену ушушкано звук поје у вјеру, то знак је са неба да Господ чује и чува сву дјецу у загрљају свом..
Молим ти сја о Боже наш...
Continue Exploring
Comments (0)
No comments yet. Be the first to share your thoughts!

