This post hasn't been translated to English yet. We're showing the Serbian version as a fallback.
Понекад чујем звона кроз ноћ,
Тишине se као светиљке пале,
У даљини, анђео Господњи поје
Која је ура пита ме мати?
Да ли су свети пробудили ноћ,
Од старина пред Благовијести
сијају ноћи, најављују најлепшу звијезду
да ће нам доћи..
Continue Exploring
Comments (0)
No comments yet. Be the first to share your thoughts!

